Haber

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, ilçe halkının yoğun bir şekilde piknik yapmak için kullandığı yaylalara sahip çıkacaklarını söyledi.

İsmet Mahallesi Oğlakçı Yaylası’na giderek çalışmaları yerinde inceleyen Önder Esat Öztürk yaptığı açıklamada; “Şu anda mutlu bir an yaşıyoruz. Bir belediye başkanı olarak hizmet ettiğiniz bir inceliği görünce keyif alıyorsunuz. Bugün Oğlak Yaylamıza geldik.

Gerçek bir doğal hoşlukla uğraşıyoruz. Belediye olarak buraya piknik masaları, oyun alanları, su bordür ve wc koyarak insanımızın rahat bir ortamda piknik yapmasını istedik. Diğer yaylalarımızda da bu çalışmayı yapacağız. Halkımız her gün geldiği yaylarımızda bilgisayarlar gibi kendini sıfırlayacak. Boşuna söylemiyoruz; Bu Yahyalı.

Kayseri’nin 16 ilçesi arasında en keyifli doğası, en keyifli ormanı ve en güzel şelalesi olan ilçesidir. Burada belediye başkanı olmak çok güzel. Yaylalara hizmetlerimiz devam edecektir. İnsanlarımız buraya geldiğinde kendilerini kuşlar gibi hafif hissedecekler” dedi. O konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu