Yaşam

Hitman’ın Oğlu 4. Bölüm 1. Bölüm Önizlemesi Yayında! İskender Evinde Kutluyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Tetikçinin Oğlu 4. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; Metin Sibel’den başka kalamayacağını anlayınca ona bir yüzük alır ve evlenme teklif eder. Sibel de onu çocukluğundan beri sevdiği için kabul eder. Öte yandan, kıyamet kopuyor. İskender, oğlunun katilini ve Korkmaz’ı düşman olarak görür ve onları içeri almaz. Tetikçinin Oğlu 4. bölüm 1. bölüm ön izlemesi yayınlandı. İskender evinde kutlar.

İskender Köşkü’nde Kutluyor!

Shooter’s Son dizisi 4. bölüm 1. ön izlemesinde; İskender müzik eşliğinde dans eder ve eğlenir. İskender, Korkmaz ve Metin’i öldürdüğünü mü sanıyor?

İşte Tetikçinin Oğlu 4. bölüm 1. ön gösterim…

NİŞANÇININ OĞLU 3. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender, Metin’in kullandığı ambulansla tam gaz arabasını sürer. O sırada bir kamyonet ortaya çıkıyor. Korkmaz hızla direksiyona geçer ve oğlu ile arkadaşını uzaklaştırır. Erol ağır yaralandığı için yarı yolda ölür. Metin hayattaki tek arkadaşını kaybetmenin acısını yaşar.

Korkmaz, tehlike geçtikten sonra oğluyla konuşmak ister. Annesinin nasıl öldüğünü sorar. Ayrıca bir adamın onları götürürken yolda bir kaza geçirdiğini ve annesinin orada öldüğünü anlatır. Korkmaz adamın nasıl biri olduğunu sorar. Metin ise bu soru karşısında çok sinirlenir.

Huriye abisiyle konuşarak onu sakinleştirmeye çalışır. Ama başarılı olamaz. Korkmaz evine gider ve tavşanlarla birlikte kümeste bulunan para dolu çantayı alır. İskender, içine koyduğu takip cihazı ile onu takip etmeye başlar.

Ortada Metin’in Sibel adında bir kızla görüştüğünü öğrenir ve Yunus’tan o kızı bulmasını ister. Yunus, Sibel’i başka bir isimle tanıdığı için ondan şüphelenmez ve ondan yardım istemeye gider. Yunus’a bir telefon gelmesiyle Sibel ondan kurtulur.

Ancak erkekler onu takip eder. Sibel Korkmaz’ı arar ve ondan yardım ister. Korkmaz, Sibel’i adamların elinden kurtarır. Korkmaz, oğluyla birlikte İskender’in mültecileri gönderdiği kamyonetlerden birine biner.

Metin kapalı kaldığında daha da kötüleşir. Korkmaz hızla kamyonu durdurur ve oğluyla birlikte dışarı çıkar. O sırada İskender gelir ve Korkmaz ile Metin’in o kamyonda olduğunu düşünür ve tüfeğiyle kamyonu tarar.

Tetikçinin Oğlu 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Metin, Sibel’e evlenme teklif ediyor!

agacorenhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu