Haber

Transformers Bu Kez Felaket Bölgesinin Kahramanları Adına Konuşuyor

UEDAŞ’ın uzun yıllardır sürdürdüğü “Transformatörler Konuşuyor” projesi kapsamında bu kez sarsıntı bölgesinde özveriyle çalışanlar adına trafolar konuştu.

Arama kurtarma çalışmaları sırasında hayatını kaybeden Meksikalı arama kurtarma köpeği Proteo’nun da fotoğrafının çekildiği trafo, “Kahramanlığınız Unutulmayacak” sloganıyla renklendirildi.

Ülkemizi derinden etkileyen Kahramanmaraş depremlerinin ilk gününden itibaren afet bölgesine entegre olan UEDAŞ (Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş.), kendi arama kurtarma ekibiyle Hatay’daki enkaz çalışmalarına katıldı. Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova olmak üzere 4 ilde 5 milyondan fazla vatandaşa elektrik dağıtım hizmeti sunan UEDAŞ, teknik altyapısının yanı sıra sosyal sorumluluk faaliyetleriyle de güçlendirmeye devam ediyor.

Tüm ülkenin seferber olduğu afet mücadelesinde yardımlarına tüm hızıyla devam eden UEDAŞ, Transformers Konuşuyor projesiyle bölge çalışanlarına teşekkürlerini duyurdu. İlki 2013 yılında gerçekleştirilen “Transformers Konuşuyor” projesi ile şiddetten kadına, kan bağışından bağımlılıktan toplumsal cinsiyet eşitliğine kadar pek çok toplumsal konuya değinilmiş ve farkındalık çağrısı yapılmıştır.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

deliceajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu