Haber

The Last of Us Part 1 sonunda PC için çıktı! Oyuncular optimizasyon konusunda endişeli

PlayStation oyuncuları tarafından hayranlıkla oynanan ve HBO Max’te yayınlanan Sonuncu Bölüm 1 2013 yapımı The Last of Us’ın yeniden çevrimidir. Eylül 2022’de PlayStation 5 için yayınlandı Sonuncu Bölüm 1Bir yıl sonra PC bağlantı noktası da piyasaya sürüldü.

THE LAST OF US 1. BÖLÜM BUHAR HAKKINDA OLUMSUZ İNCELEMELERLE HAYATTA KALDI

28 Mart Salı günü PC oyuncuları için lansman Sonuncu Bölüm 1 , 5 bine yakın yorum aldı, ancak incelemelerin birden fazlası olumsuz oldu. İncelemelerin yalnızca yüzde 32’si olumluyken, oyuncular optimizasyon konusunda endişeliydi.

PC oyuncularının duyurulduğu günden bu yana tüm zamanların en iyi 100 oyunu arasında yer alan ve hayranlıkla beklediği The Last of Us serisinin 2022 yılında PS5 için yayınlanan yeniden yapımı, yeni nesil bilgisayarlarda bile optimizasyon sorunlarına yol açtı.

Naughty Dog geliştirici grubu, oyunculara daha iyi optimizasyon sunmak için The Last of Us Part 1’in PC portunu Mart ayının başından itibaren erteleme kararının ardından oyunda hala bir optimizasyon sorunu yaşıyordu. Oyuncular tepki gösteriyor Buharİncelemelere yansıdı.

The Last of Us Part 1 PC lansmanında bir optimizasyon sorunu yaşasa da bu sorun ileride yapılacak bir güncelleme ile giderilecektir. Ayrıca oyun, Steam’in lansmanı ile birlikte SteamDB verilerine göre anlık olarak 36 bin 496 oyuncuya ulaştı.

habergelibolu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu