Yaşam

Mustafa Sandal’ın eşi Melis Sandal jirokopter kazasında yaralandı.

Muğla’da turistik gezi için havalanan jirokopter, motor arızası nedeniyle tarlaya zorunlu iniş yaptı. Sert iniş yaparak ağaçlara çarpan jiroskopun pilotu Sinan Yılmaz ve yanındaki yolcu yaralandı. Sağlık durumlarının iyi olduğu yaralılar hastaneye kaldırıldı. Kazada yaralanan yolcunun ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın eşi Melis Sandal olduğu öğrenildi.

HASTANEYE GİTTİ

Pilot Sinan Yılmaz yönetimindeki yolcusu Melis Sandal ile turistik gezi amacıyla havalanan jirokopter, Gökova Körfezi üzerinde üremeye başladı. Bir süre sonra jiroskopta motor arızası meydana geldi. Sahaya denetimli iniş yapmak isteyen pilot Sinan Yılmaz komutasındaki jiroskop, sert inişin ardından zeytin ağaçlarına çarparak durabildi. Mustafa Sandal’ın eşi Melis Sandal, sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Muğla Eğitim-Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

“MUCİZEVİ BİR İŞLE SÖYLEDİK”

Sağlık durumunun yeterli olduğunu öğrenen Melis Sandal, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Çok şükür bir mucize atlattık. Arayan, soran ve geri dönemeyen herkese bilgi vermek istedim. Allah affetmiştir. bizi ailelerimize ve tüm sevdiklerimize.”

haberotlukbeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu