Haber

Mustafa Karaman Altınordu’da profesyonel oldu

Altınordu, genç futbolcu Mustafa Karaman ile profesyonel sözleşme imzaladı.

Spor Toto 1. Lig gruplarından Altınordu’da genç futbolcu Mustafa Karaman ile profesyonel sözleşme imzalandı. Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) U18/19 Takımı’nda forma giyen oyuncu için Metin Oktay Yerleşkesi’nde imza töreni düzenlendi. İmza töreninde genç futbolcunun ailesinin yanı sıra Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Direktörü Ahmet Furkan Can, ALFA Kıdemli Genel Kaptanı Sedat Gündoğdu ve ALFA Teknik Direktörü Bülent Kayken de hazır bulundu.

Mustafa Karaman: “Hedefim Avrupa’ya transfer olmak”

İmza töreninde oldukça heyecanlı olduğu gözlemlenen genç futbolcu, Altınordu A Takımı’na yükseldikten sonra Avrupa’ya transfer olmayı hedeflediğini belirtti. Altınordu’dan önce başka takımlarda da forma giydiğini hatırlatan Mustafa Karaman, “Birçok kulüpte oynadım ve orada zorluklar gördüm. Altınordu’nun genç futbolcuları önemsediğini bilerek buraya geldim. Çok kısa sürede bu ailenin bir parçası oldum ve bu ailenin bir parçası oldum. Çok güzel duygularla imza atıyorum. Fırsatları iyi değerlendirmek, kulübümüzün hedef ve misyonu doğrultusunda önce A Takımımıza yükselmek, ardından Avrupa’ya transfer olmak istiyorum.”

Altınordu Futbol Akademisi (ALFA) İdari Direktörü Ahmet Furkan Can, genç futbolcunun ilk imzasının hayırlı olmasını dileyerek, “İlk imzayı Mustafa Karaman attı. Değerli olan imzadan sonra, oyuncumuz bunun farkında. Bu imza hem akademimize hem de oyuncumuza hayırlı olsun” diyen Mustafa Karaman, 4 ay önce takımımıza katıldı ve başarısıyla bugün kendisi ile profesyonel sözleşme imzaladık. Aslında bunu hem saha içinde hem de saha dışında gösterdi. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Öte yandan genç futbolcunun ailesi de oğullarının profesyonel transferinden memnun kaldıklarını dile getirdi. – İZMİR

tercan-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu