Haber

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen 2. Hall of Fame Turnuvası

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen 2. Şöhret Turnuvası, kıyasıya rekabete sahne oldu.

Tournament of Fame’de 40-49 yaş grubunda 12 takım, 50 yaş ve üstü 7 takım mücadele ediyor. Derbent Stadı’nda düzenlenen müsabakalarda 40-49 yaş grubu 30’ar dakikalık iki devre, 50 yaş üstü ise 25’er dakikalık iki devre şeklinde mücadele ediyor. Eleme yöntemiyle düzenlenen turnuvada şampiyon takım, 31 Ağustos Perşembe günü final maçı olacak.

Kartepe Belediyesi ve Kartepe Kulüpler Birliği tarafından düzenlenen 2. Fame Turnuvasında 40-49 yaş grubu A grubunda Acısu, Eşme, Uzunçiftlik, Maşukiye, Nusretiye, Suadiye, B grubunda Şirinsipor, Köseköy Garı, Arslanbey, Sarımeşe, Uzuntarla, Derbent sporSarımeşe, Nusretiye, Arslanbey, Köseköy, Şirinspor, Suadiye ve Derbentspor ise mücadele ediyor.

Takımlara başarılar dileyen Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, “Bu turnuvada tatlı bir rekabet ve çokça dostluk var. Artık bir klasik haline gelen Fame Turnuvası’nda Kartepe’miz için 19 takım mücadele ediyor. Kartepe’mizin çınarlarını bu örneklerinden dolayı kutluyorum. Sporun her yaşta yapılabileceğine inanıyoruz. Bunun en doğru göstergesi bu turnuvadır” dedi. – KOCAELİ

haberdarende.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu