Teknoloji

İnteraktif Borderlans Serisi Duyuruldu: İşte İlk Detaylar

 
Genvid Entertainment ve Gearbox Entertainment interaktif oyun serisi Borderlands EchoVision Live’ı duyurdu. Oyun etkileşim odaklı olacak ve izleyiciler oyuna müdahale edebilecek.
 
Toplum odaklı bir seri olacak ve kararlar ortak alınacak.
 
 
 
TV ve oyun dünyasını bir araya getiren Genvid, öncelikle topluluk odaklı oyunlar geliştiriyor ve izleyicilerin hikayelerine dokunmasına olanak tanıyor. Bu sayede izleyiciler/katılımcılar doğrudan oyunun gidişatını değiştirecek kararlar alabilirler.
 
Borderlands’in bu etkileşimli dizisi, sekiz masum turistin maceralarını anlatıyor. Oyuncular ve yayıncıların paylaşacağı bu macerada hikaye kararları ortak veriliyor ve her topluluk kararıyla gidişat değişebiliyor.
 
Öte yandan Genvid ekibi sadece bu oyun üzerinde değil, yakın zamanda duyurulan Silent Hill: Ascension üzerinde de çalışıyor. Stüdyo, bu yeni Borderlands projesini San Diego Comic-Con’da duyurdu.
 
Öte yandan Borderlands’in uzun metrajlı filminin 9 Ağustos 2024’te vizyona gireceği geçtiğimiz hafta doğrulanmıştı. Lilith rolünde Cate Blanchett, Roland rolünde Kevin Hart ve Claptrap rolünde Jack Black’in rol aldığı filmin yazarlığını ve yönetmenliğini Eli Roth üstleniyor.

yesilyurt-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu