Haber

Gece kulübünde ‘MHP ilçe temsilcisiyim’ dedi, karakolda darp edildi

Arkadaşıyla İstanbul Aksaray’da bir gece kulübüne giden Zeki Gülyüz, hesaba itiraz etti. Şikayet üzerine eğlence mekanına gelen polis ekiplerine “Ben MHP temsilcisiyim” diyerek tartışmaya başladı. Bunun üzerine Gülyüz, gözaltına alınarak Aksaray Şehit Vedat Ulusoy Polis Merkezi’ne götürüldü.

Mustafa Gülyüz, 30 Haziran gecesi bir arkadaşıyla İstanbul’un Aksaray semtindeki bir gece kulübüne gitti. Gelen 10 bin liralık hesaba çok yüksek olduğu gerekçesiyle itiraz eden Gülyüz, mekan sahipleriyle tartışmaya başladı. Şikayet üzerine olay yerine gelen polisler Gülyüz’ü ikna etmeye çalıştı. Gülyüz, polise, “Ben MHP ilçe temsilcisiyim” dedi. Bir süre devam eden karşılıklı tartışmanın ardından ‘görevini yapmadığı ve direndiği’ iddiasıyla gözaltına alınan Gülyüz, emniyete götürüldü. Gülyüz, karakolda ‘sabaha kadar’ darp edildiğini söyledi.

Gülyüz, ifadesinde şu ifadeleri kullandı: “Mekanda fatura çok yüksekti. Bana ‘Yiyeceksin, içeceksin, hesap gelince ödemeyeceksin’ dediler. ‘MHP ilçe temsilcisiyim’ dedim. Daha sonra polis beni Aksaray Şehit Vedat Ulusoy Karakolu’na götürdü, “Beni ifadelerin alındığı yere götüren polisler beni dövmeye başladı. Beni sabaha kadar dövdüler. Bana ne yaptılar?”

Darp raporu alan Gülyüz, güvenlik görevlilerine şikayette bulunacağını söyledi.

dogansehirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu