Haber

Fenerbahçe’den 5 yıldızlı açıklama: ‘Önümüzdeki sezon kullanacağız’

Sarı lacivertli kulübün 2022 yılı olağan mali genel kurulunda Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan konuştu. Fenerbahçe’nin 5 yıldız rozeti kullanımını tescillediklerini ifade eden Kızılhan, “Kulübümüz 5 yıldız rozeti uygulamasını hayata geçirdi ve yaka kartımız tescillendi. 2020-2021 sezonunda TFF’ye yaptığımız başvuru halen devam ediyor. daha fazla beklemeyeceğiz ve 5 yıldız rozetini her alanda kullanacağız.”

‘AKLAMAMIZLA SONUÇ VERDİK’

Kızılhan, Fenerbahçe’nin 3 Temmuz süreciyle ilgili olarak, “Kulübümüze kurulan 3 Temmuz kumpası ile ilgili olarak 2022 yılında da önemli gelişmeler yaşandı. Şike davasındaki beraat kararları Yargıtay tarafından onandı. Başsavcılık Cumhuriyet savcısı itiraz hakkını kullanmadı, “Fenerbahçe’nin beraatiyle sonuçlandı. FETÖ ve PYD mensubu polislerin verdiği kararlar incelendi. Gözaltına alınan zanlıların tutukluluklarının devamına karar verildi.”

‘İKİ KULÜP ÜCRETSİZ STATİK VERDİ’

İki kulübe bedava stad verildiğini belirten Burak Kızılhan, “Bakanlığa hangi kulüplere bedava stad verildiği soruldu. Kurul cevap vermeyince Gençlik Bakanlığı’na bilgi verilmemesinin süreci mahkemece tescillendi. Spor da alışılmışın dışındaydı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yeniden başvurusu yapıldı ve Süper Lig’de yer alan iki kulübe bedelsiz stadyum verildiği öğrenildi.

Burak Kızılhan, yeni dönemde 25 bin kombine bilet ve 16 bin 500 bilet satılacağını belirterek, önümüzdeki dönemde transfer hakkının 5 maçla sınırlı olacağını söyledi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu