Haber

Fatih Erbakan: “Gaziantep halkı inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybolmasına izin vermedi”

Yeniden Servet Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 14 Mayıs seçimlerini Millet İttifakı’nın kazandığını belirterek, “Gaziantep halkı inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybolmasına izin vermedi.”

Gaziantep Gar Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuşan Fatih Erbakan, Gaziantep’in inancıyla, kültürüyle çelişenlerin cevabını 14 Mayıs’ta seçimde verdiğini belirterek, “Gaziantep halkı sahadaki kazanımlarımıza izin vermedi. İnanç özgürlüğü kaybolacak.Gaziantepliler inançları,tarihleri,değerleri ve kültürleri ile iç içedir.Elhamdülillah Gaziantep halkı terör örgütleri,LGBT lobileri ve destekçisi olanlara fırsat vermemiştir. Dış güçler 14 Mayıs’ta. Bu Gazianteplilere de Gazianteplilere de yakışırdı” dedi.

28 Mayıs’ta sandık başına gidecek Gaziantep halkının gerekli cevabı vereceğini kaydeden Erbakan, “Gaziantep’in 28 Mayıs Pazar günü sandık başına gideceğinden ve Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğinden hiç şüphemiz yok. geniş bir farkla 7’lik tabloya gereken cevabı verin. İnşallah ülkemiz kazanacak, devletimiz kazanacak, milletimiz kazanacak, Gaziantep kazanacak, Gaziantepliler kazanacak ve yeni nesillerimiz kazanacak inşallah. Emin olun en büyük adımları biz atacağız, omuz omuza, gönül gönüle, umarım en büyük adımları siz atarsınız. Hepinizi bir kez daha kucaklıyorum. Eşleriyle birlikte tüm Gaziantep halkına teşekkür ediyorum. , erkeği, genci, yaşlısı hepinize çok teşekkür ederim” dedi. – GAZİANTEP

bogazkalehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu