Haber

Devrim Özkan, ünlü futbolcunun evinden paylaştı! ‘Galatasaray’ın yeni teyzesine tebrikler’

Şu anda Spor Toto Üstün Lig’de liderlik koltuğunda oturan sarı kırmızılı ekipte yer alan ünlü futbolcu Lucas Torreira, daha önce ünlü oyuncu İhtilal Özkan ile anılmıştı. Dönem başında Arsenal’den transfer edilen Lucas Torreira ve Devrim Özkan’ın daha sonra arkadaş olduklarını söylediği biliniyordu.

Ünlü oyuncu Galatasaray’ın yeni baldızı mı?

Galatasaray taraftarı olduğu bilinen ve sarı-kırmızılıların bu sezon birçok maçını stattan izlediği bilinen 24 yaşındaki Özkan, Lucas Torreira’nın ilgi odağı oldu.

Daha sonra sosyal medyadan birbirlerini takip etmeye başlayan ikili, oynanan maç sonrası bir mekanda eğlenirken görüntülendi.

Özkan, ilişki konusunda ‘Biz sadece arkadaşız’ yorumunu yapmıştı ancak ikilinin sık sık görüşmeleri tartışmaları alevlendirdi.

Evine gitti!

Genç isim, geçtiğimiz gün Instagram’da paylaştığı hikayeyle olay oldu. Özkan’ın paylaşımında görülen yerin Lucas Torreira’nın konutu olduğu ortaya çıktı.

“Yeni teyzemiz belli oldu”

Gelişmenin ardından İhtilal Özkan’ın takipçilerinden “Galatasaray’ın yeni baldızı güzel olacak” ve “Yeni baldızımızın güzel olacağına inanıyorum” yorumları geldi.

baglar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu