Haber

AK Parti Gençlik Kollarından babala kararı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 2. seçim öncesi Oğuzhan Uğur’un ev sahipliğinde düzenlenen ‘Mavzular Açık Mikrofon’ programına katılacağını açıkladı. Uğur, sosyal medya paylaşımıyla CHP liderinin kararını doğruladı.

Son olarak 21 Mayıs Pazar günü çekilmesi beklenen program öncesi AK Parti Gençlik kollarından dikkat çeken bir karar geldi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Twitter’dan Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu bölümde yer almayacaklarını paylaştı. Oğuzhan Uğur’un Kılıçdaroğlu ile yaptığı paylaşımı aktaran İnan, “Uğur Bey, AK Parti Gençlik Kolları bu programa katılamayacak. Diğer gönüllülerin katılımı bizim için bilinmiyor. Kamuoyuna duyurulur.”

KILIÇDAROĞLU ERDOĞAN’I ARADI

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Uğur’un “Angara’ya geldiğimizde program tarihini netleştirmemek olmazdı. Ben bizzat Kemal Bey’den onay aldım. Bu Pazar çekiyoruz. “Vatan ve millete hayırlı olsun” paylaşımından alıntı yaparak bir mesaj paylaştı.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’ı davet ederek şu ifadeleri kullandı: “Pazar akşamı çekim yapıyoruz. Salondaki ağırlığı AK Partili gençlerimiz oluşturacak. O yüzden yabancı yok, bekliyoruz seni Recep Tayyip Erdoğan. Gençlerin önünde cesurca yüzleşelim.” (HABER MERKEZİ)

kulaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu